„Fortes Fortuna Adiuvat“: muzikinio kelio įprasminimas
Gegužės 13-osios vakarą koncertų salėje „Saulė“ kartu su Šiaulių miesto simfoniniu orkestru „Camerata Solaris“ (meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis) pasirodė jaunieji atlikėjai – akordeonistas Motiejus Dudnikas ir pianistas Povilas Ušinskis. Koncerte „Fortes Fortuna Adiuvat“ skambėjo įvairių epochų ir stilistikų muzika – nuo romantizmo iki šiuolaikinių kūrinių.