Dainuojamoji poezija pagardinta džiazu

Publikuota: 2014-01-20 Autorius: MB inf.
Dainuojamoji poezija pagardinta džiazu

Dviejų Lietuvoje puikiai žinomų žmonių, talentingiausių džiazo ir teatro žvaigždžių dueto – Nedos Malunavičiutės ir Olego Ditkovskio koncertas jau šį šeštadienį, sausio 25 d. Kaune.

Neda labiau žinoma kaip džiazo atlikėja, tačiau dėl koncertų su Olegu Ditkovskiu ir Kostu Smoriginu ją atpažįsta ir dainuojamosios poezijos mylėtojai. Menininkė puikiai valdo ne tik balsą, bet ir fleitą. Atlikėja prisipažįsta, kad muzika tikriausiai gimė tuomet, kai gimė ir ji pati – Neda muzikuoja nuo pat mažens ir dar prieš lankant muzikos mokyklą jautė, kad tą ir tenori daryti. Vertybėmis, požiūriu ne tik į muziką, bet ir į gyvenimą jai artimas Olegas Ditkovskis – aktorius, žinomas kaip vienas iš „Aktorių trio“ atlikėjų. Jis neslepia, kad pradėjęs groti mokyklos diskotekose, o vėliau studijų metu, nemanė, kad ši veikla taps verta didesnės auditorijos nei draugų ar šeimos susibūrimai. O dabar be muzikos ir koncertų abu neisivaizduoja savo gyvenimo.

Prieš madaug aštuonerius metus Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis pasiūlė Nedai pakoncertuoti kartu. Taip gimė "Meilės trikampis". „Drauge koncertavome daug ir aktyviai, nežiūrint į tai, daug koncertų neįvykdavo dėl K. Smorigino begalinio užimtumo. Tada ir gimė idėja sukurti alternatyvų variantą - duetą su Olegu. Duetas greit įgavo pagreitį, nes esame mobilūs, labai gerai susigrojome ir esame scenoj, kaip vienas kumštis. Su Olegu esame skirtingų žanrų atstovai, bet matymas, požiūris, skonis ir visi kiti dalykai pas mus yra vienodi“ – atviravo Neda.

Sausio 25 d. 19 val jausmingas ir charizmatiškas Nedos ir Olego Ditkovskio duetas kviečia į jaukų, nuoširdų ir prasmingą pasibuvimą kartu Renginių oazėjė, Kaune. „Mes dainuodami pasakosime istorijas, vyro ir moters akimis. Dalinsimės džiugesiu, liūdesiu, skausmu ir net lengvu sarkazmu bei subtilia humoro doze“ - atskleidžia Neda ir O. Ditkovskis.

Bilietus platina BILIETAI.LT

     

Komentarai