Debiutinę autorinę dainą pristatanti Agnė Buškevičiutė: „Tai – mano gyvenimo svajonė“

Publikuota: 2022-12-02 Autorius: Mb.info
Debiutinę autorinę dainą pristatanti Agnė Buškevičiutė: „Tai – mano gyvenimo svajonė“

„New Start“ – taip vadinasi pirmoji autorinė Lietuvos muzikos pasaulyje jau spėjusios palikti pėdsaką atlikėjos Agnės Buškevičiūtės – Tumalavičienės daina. Agnès sceninį vardą pasirinkusi pašnekovė sako šio įvykio laukusi visą gyvenimą.

„New Start“ jai – ne tik lauktas įvykis, bet ir būdas pasidalinti asmeniškais potyriais.

Lemtingi žmonės

Charizmatiška, profesionali operos dainininkė, muzikinio televizijos projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtoja, populiarių lietuviškų serialų „Pone Prezidente“, „Laisvės kaina. Disidentai“ ir „Laisvės kaina. Sąjūdis“ pagrindinių vaidmenų atlikėja Agnè, pristatydama debiutinį savo darbą, įžengia į naują, dar neišmėgintą kūrybinį kelią.

„Visada norėjau kurti dainas, bet niekaip to nesugebėdavau išreikšti muzikiniu tekstu. Turėjau daug idėjų, bet nežinojau kaip jas teisingai išrašyti. „New Start“ dainos motyvą pirmą kartą „išgirdau“ prieš šešis metus ir nuėjau nepaprastai vingiuotą kelią, kol pradėjau pasitikėti rezultatu“, – sako Agnè.

„Vis pradėdavau kažką kurti, bet iki galo nebūdavau patenkinta rezultatu. Todėl, galima sakyti, jog esminius taškus šioje istorijoje sudėliojo artimųjų palaikymas ir kūrybiniame kelyje sutiktų žmonių skatinimas nesustoti ir toliau kurti muziką“, – pasakoja Agnè.

„Kurti autorinę muziką buvo mano viso gyvenimo svajonė. Daug metų atliekant tik klasikinę muziką, man labai trūko kūrybos, todėl džiaugiuosi, kad pagaliau dabar galiu pilna koja tai daryti. Tai mano pirmasis singlas iš vasarą pasirodančio debiutinio albumo „Nauja Pradžia“.

Su šia daina pradedu visiškai nauja savo karjeros etapą, savo asmeninę naują pradžią. Labai tikiu savo muzika, tikiu jos skambesiu, tikiu šiuo žanru, tikiu, kad ji gali paliesti žmones.

Taip pat nešu tam tikrą misiją - noriu klasikinio vokalo skambesį skoningai suderinti su populiariu/šiuolaikiniu skambesiu. “, – pasakoja Agnè.

Pasirinko pati

Besimokydama mokykloje, Agnè vis pagalvodavo apie muzikinę karjerą. Tai, kad nori dainuoti, ji neabejojo, bet kur siekti žinių, neįsivaizdavo. Tuomet vienas iš bendraamžių papasakojo, jog miesto centre yra ugdymo įstaiga, kurioje besimokydamas gali suderinti viską – pamokas ir muziką.

Rasti internete reikiamą informaciją apie Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją dukrai padėjo mama, perklaususi, ar atžala to tikrai norinti.

„Taip pradėjau mokytis dainuoti ir visada žinojau, kad tai – mano kelias, pašaukimas ir likimas“, – neabejoja pašnekovė.

2017 metais Agnè įgijo klasikinio dainavimo bakalauro laipsnį, o 2019 metais – magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, metus mokėsi prestižinėje Sibelijaus Akademijoje, Helsinkio menų universitete.

Artima ir aktorystė

Su dar vienu kūrybiniu – aktorystės pasauliu jauna mergina susipažino nuėjusi į serialo „Vyno kelias“ aktorių atranką. Vėliau sekė kvietimai filmuotis kartu su „Pone Prezidente“, „Laisvės kaina. Sąjūdis“ ir „Laisvės kaina. Disidentai“ komandomis.

„Studijuodama šiek tiek pažinau vaidybos meną. Daug žinių filmuodamasi televizijos projekte „Žvaigždžių duetai“ gavau iš mano mokytoju tuo metu tapusio aktoriaus Mariaus Jampolskio“, – patikina Agnè.

Ji neabejoja – aktorystė yra artima, bet muzika – tarsi oras, be kurio nepavyktų gyventi.

„Po pergalės televizijos projekte, nepasinaudojau tuo metu karjerai, galima sakyti, palankia situacija. Tiesiog tuomet savęs neįsivaizdavau populiariojoje scenoje, o klasikinis dainavimas man buvo lyg profesionalus sportas – su savo rėžimu, taisyklėmis ir disciplina“, – pasakoja pašnekovė.

50/50

Paprašyta atskleisti savo sėkmės paslaptį, Agnè neabejoja – jos gyvenime džiaugsmo buvo ne daugiau nei nuoskaudų.

„Esu optimistė, todėl pasakoju tik man mieliausius prisiminimus – tuos, kurie įkvepia, sušildo, primena, kad, jei labai nori, daug ko gali pasiekti. Beprotiškai tikiu tuo, ką sakau ir ką darau, o tai, matyt, yra raktas į laimę. Kai įvertinu, ką turiu, pastebiu, jog daugelis mano svajonių jau virto tikrove“, – sako dainininkė.

Ji pastebi, kad dažnai, net ir karščiausiems troškimams išsipildyti, reikia laiko.

„Ir pastangų! Kiek kartų esu išgirdusi „ne“... Bet stengiausi nepasiduoti ir sulaukdavau esančiųjų šalia gero žodžio. Ačiū savo vyrui ir artimiesiems, kad ragino nepasiduoti, o toliau ieškoti naujų kelių sumanymams įvykdyti“, – brangių žmonių palaikymu džiaugiasi Agnè.

Susiję video galerijos

AGNĖ BUŠKEVIČIŪTĖ

Susiję nariai

Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienė

Agnė Buškevičiūtė-Tumalavičienė

Dainininkė

Komentarai