Grupės „Ambulance On Fire“ pirmoji vinilinė plokštelė

Publikuota: 2024-05-15 Autorius: Mb.info
Grupės „Ambulance On Fire“ pirmoji vinilinė plokštelė

Į Vilniaus muzikinio klubo „Tamsta“ sceną gegužės 30-ąją žengs išskirtinis duetas „Ambulance on Fire“. Grupė pristatys naujausią, trečiąjį albumą „TOTEM” bei pirmąją savo vinilinę plokštelę.

Gyvų ir elektroninių instrumentų sintezę įvaldžiusios, alternatyvios elektronikos ir eksperimentinės muzikos žanruose nardančios atlikėjos klube „Tamsta“ pasirodys pirmą kartą.

„Albumas brendo dvejus metus. Džiaugiamės, kad pagaliau jis paserviruotas klausytojams. Laukti tikrai vertėjo - rezultatu esame labai patenkintos!“, – džiaugiasi dueto narės Jūra Elena Šedytė ir Mėta Gabrielė Pelegrimaitė.

Pasak jų, trečiasis grupės albumas yra istorija – lyrinio veikėjo kelionė nuo didžiojo liūdesio ir beviltiškumo iki palengvėjimą sukeliančio pasidavimo ritmui (su naivumo prieskoniu).

„Albume perteikiamos skirtingos emocijos, balansavimas tarp kontrolės jausmo ir atsipalaidavimo, pasitikėjimo procesu ir nieko nekontroliavimo. Tam išryškinti pasirinktas simbolis - vidinis gyvūnas - kiškis. Kūrinių žodžiai žadina empatiją. Nerimo, naivumo, liūdesio, įsimylėjimo neįmanoma nesieti su savimi pačiu, o eksperimentinės muzikos motyvai šokių muzikos ritmuose nukelia į iliuzinę, tarpinę būseną“, – pasakoja muzikantės.

Naujajame darbe „TOTEM” Jūra Elena ir Mėta Gabrielė nepaleidžia iš rankų savo pagrindinių instrumentų: boso, fleitos, balsų, elektronikos. Tiesa, Mėtos balso šiame albume girdisi reikšmingai daugiau, nei praeituose. Kaip teigia pačios atlikėjos, tai tikriausiai liudija ir asmeninę išsilaisvinimo kelionę.

Naują muziką „Ambulance on Fire“ įamžino ir vinilinėje plokštelėje, bendradarbiaudamos su leidykla „Juoda Banga“. Grupė džiaugiasi leidybos procese prisijungusiais žmonėmis – nuo vinilo masteringą dariusio Ado Gecevičiaus iki albumo viršelio autorės Kamilės Dambrauskaitės bei viso įpakavimo dizainerės Lukos D. Misiūnaitės.

„Ypač džiaugiamės, kad plokštelės spaustos Lietuvoje – „Green Lakes Pressing“. Nuostabu, kad Lietuvoje vystomas kokybiškas požiūris į įrašus ir jų gamybą. Koncerte bus galima įsigyti ne tik dviejų skirtingų spalvų vinilus (geltoną arba violetinį), bet ir ypatingos grupės atributikos, atsakingai paruoštos šiam albumo pristatymo koncertui. Sekite mūsų socialinių tinklų paskyras, nes, galbūt, bus proga laimėti bilietų ar vinilinę plokštelę!“, – sako duetas.

Albumo pristatymo koncertas klube „Tamsta“ neapsieis be siurprizų – klausytojai ne tik išgirs naujausius grupės kūrinius iš albumo „TOTEM" bei ankstesnių albumų kūrinius. „Scenografiją šį kartą atiduodame į geras apšvietėjo Valdo Latono rankas. Be to, prie mūsų scenoje prisijungs keli draugai muzikantai – jau ruošiame aranžuotes ir repetuojame, tad dalis kūrinių suskambės naujai. Ir žinoma ŠOKSIM ŠOKSIM ŠOKSIM!“, – išduoda „Ambulance on Fire“.

Visi, norintys susipažinti su subtilia grupės „Ambulance on Fire“ muzikine eklektika ir pirmieji gyvai išgirsti naująjį albumą „TOTEM" kviečiami gegužės 30 d., ketvirtadienio vakarą praleisti drauge klube „Tamsta“ (A. Strazdelio g. 1) Vilniuje. 

Komentarai