KMSO koncerte skambės L. van Beethoveno opusai

Publikuota: 2020-09-14 Autorius:
KMSO koncerte skambės L. van Beethoveno opusai

Kauno miesto simfoninis orkestras koncertą „Romantinės muzikos kalba“ planavo atlikti kartu su muzikais iš kaimyninės Lenkijos – pianiste Joanna Rozewska bei dirigentu Jan Milosz Zarzycki ir klausytojams dovanoti romantikos pripildytus kūrinius. Tačiau šiandien koncertas įgavo ne mažą transformaciją. Bet orkestras net neabejoja, kad ši transformacija publikai atneš ne ką mažiau ypatingų emocijų. Nes Vienos klasiko L. van Beethoveno opusus orkestras atliks diriguojamas jaunosios kartos dirigento Karolio Variakojo.

Preciziškos dirigavimo technikos mokęsis pas maestro Juozą Domarką, visas įgytas žinias Karolis sėkmingai pritaiko dirbdamas su profesionaliais orkestrais bei ugdydamas jaunus muzikantus. Savo profesinio kelio pradžioje kartu su bičiuliais ir kolegomis formuodamas ir puoselėdamas šiuolaikinės muzikos ansamblį „Synaesthesis“, sukaupė didelę organizacinę patirtį ir išvystė bendradarbiavimu grįstą, veiksmingą darbo strategiją, kuri šiandien Karoliui, diriguojant klasikinės muzikos kolektyvams, leidžia publikai atskleisti savo interpretacijas bei parodyti gražiausias kūrinio atlikimo subtilybes.

Būtent dėl to, šio koncerto neturėtų praleisti nei muzikos melomanai, nei klasikinės muzikos genijumi laikomo L. van Beethoveno muzikos gerbėjai, nei Lietuvos jaunųjų muzikų palaikytojai.

Koncertas vyks jau šį ketvirtadienį, 18 val., Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Bilietus platina Kauno valstybinės filharmonijos kasos bei www.tiketa.lt

Komentarai