Kultūros ministerija prašo paaiškinimo iš Seimo nario V. Juozapaičio

Publikuota: 2017-10-19 Autorius:
Kultūros ministerija prašo paaiškinimo iš Seimo nario V. Juozapaičio

Kultūros ministerija ketvirtadienį kreipėsi į Seimo narį Vytautą Juozapaitį, prašydama paaiškinti jo teiginius apie turimą konfidencialią informaciją apie konkursą į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovus.

Trečiadienį, spalio 18 dieną, vykusiame Seimo kultūros komiteto posėdyje Seimo narys Juozapaitis pareiškė, kad turi informacijos apie pretendentus, kuri, kaip jis pats pripažino, yra konfidenciali. Kultūros ministerija prašo Seimo nario atsakyti, iš kur jis gavo šią konfidencialią informaciją. Taip pat Seimo nario prašoma nurodyti asmenis, kurie tą informaciją pateikė ir ar jis yra kaip nors susijęs su kuriais nors pretendentais į LNOBT vadovo pareigas.

Šios informacijos prašoma tam, kad būtų galima nuspręsti, ar galimas konfidencialios informacijos nutekėjimas nesutrukdys konkurso procedūroms ir jų skaidrumui. Kultūros ministerija kreipimesi pažymi, jog visi konkursai į nacionalinių kultūros įstaigų vadovų pareigas privalo vykti skaidriai, o informacijos konfidencialumas yra viena iš įstatymais numatytų priemonių skaidrumui užtikrinti.

Seimo nario prašoma atsakyti kuo skubiau, siekiant išsklaidyti bet kokias abejones dėl minėto konkurso, kuris turi įvykti spalio 20 d.

Komentarai