KULTŪROS PASAS - "Muzikos paslaptys" su Virginija Kochanskyte Biržuose

Publikuota: 2019-09-24 Autorius: Mb.info
KULTŪROS PASAS - "Muzikos paslaptys" su Virginija Kochanskyte Biržuose

UŽBURTIEJI - taip po programos ,,Pašauktasis. Dedikacija Vincui Kudirkai" visų dalyvių - Biržų ,,SAULĖS" gimnazijos moksleiviai, direktorius, mokytojai ir aktorė - vidinę būseną įvardijo direktorius Dainius Korsakas.
Kas gi kitas, jei ne Vinco Kudirkos asmenybė galėtų taip stipriai užburti - atverti, priversti suklusti, permąstyti, įsigilinti į save patį, į savo santykį su Tėvyne.

Grįžusi aktorė suskubo pasidalinti įspūdžiais: 

- Fantastiškas susitikimas - tarsi vienu atsikvėpimu! O dar kai išgirsti, kad jaunimas turi svajonių ir ne tik tiki, kad jos išsipildys, bet ir intensyviai veikia, kad jų svajonės taptų gyvenimo realybe, tai prisipildai pašėlusio gyvenimo geismo. Toks užburiantis klausymas - dar ilgai tądien neapleido jausmas, kad likau skolinga tam šauniam jaunimui, toms puikios lietuvių literatūros mokytojoms... Ačiū direktoriui Dainiui Korsakui už pakvietimą, malonų priėmimą. Ačiū už įpareigojantį garbingą apdovanojimą - Biržų ,,Saulės" gimnazijos ženklą, kurį nešioja tik gimnazijos moksleiviai ir mokytojai. Įteikė ir suteikė Biržų ,,Saulės" gimnazijos garbės .mokytojos titulą. Bet aš pasiprašiau į mokines. Juk aš vis dar noriu mokytis! Ir ne vien dėl to, kad esu ,,įsikalusi" senovės išmintį:kai nustojama norėti mokytis, pradedama atmirti. O juk, oi, kaip dar norisi gyventi! Ačiū Lietuvos muzikų sąjungai ir jos prezidentei Audronei Žigaitytei-Nekrošienei už aktyvią kultūros, meno, istorijos edukaciją per Kultūros paso programą. Ir kaip smagu būti išlydėtai su žodžiais:,,Iki pasimatymo Biržuose!"

Lietuvos muzikų sąjunga siūlo KULTŪROS PASO programas:
MUZIKOS PASLAPTYS (1 - 4 klasių moksleiviams)
https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/633
MUZIKOS PASLAPTYS (2) (5 - 8 ir 9 - 12 klasių moksleiviams)
https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1713
TARP NATŲ (muzikos valandos 1 - 4, 5 - 8 ir 9 - 12 klasių moksleiviams)
https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1749
https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1721
OPEROS ŽAVESYS (5 - 8 ir 9 - 12 klasių moksleiviams)
https://kulturospasas.emokykla.lt/renginiai/renginys/1799

LMS narių siūlomos programos įvairios, turiningos, teikiančios ne tik žinias, bet ir meninius įspūdžius. Susitikimuose dalyvauja ir jau pripažinti Lietuvos atlikėjai, ir jaunieji LMS nariai. 
Išsamiau galima teirautis, tartis ir derinti laiką: info@muzikusajunga.lt

 

Komentarai