LMTA vargonininkų studentų koncertas

Publikuota: 2014-05-02 Autorius: MB inf.
LMTA vargonininkų studentų koncertas

Šį šeštadienį, gegužės 3 d. 18 val. koncertų ciklas „Muzikos valanda Vilniaus Universiteto Šv. Jonų bažnyčioje“ vargonų ir kamerinės muzikos mylėtojus kviečia į koncertą kuriame dalyvaus LMTA Vargonų ir klavesino katedros studentai Aušra Pačegonytė, Toma Pargaliauskaitė, Vladimir Grudin ir Fausta Rasčiutė. Koncerte dalyvauja Arminas Skirvainis (baritonas), Darius Virbickas (birbynė), Vida Bobin (smuikas) ir Lina Dambrauskaitė (sopranas).

Koncerto programoje skambės J.Pachelbelio Preliudas d-moll, G.Merkelio Fantasie e-moll, G.F. Hendelio "The Trumpet Shall Sound" iš oratorijos "Mesijas", T.Vitali Ciacona smuikui ir vargonams, Ch.M.Widoro Andante cantabile ir Finale iš Simfonijos Nr.4 f-moll, G.F.Hendelio Arija "The prince unable to conceal his pain" (iš "Aleksanderio šventės"), L.Vierne "Clair de lune" iš 24 pjesių ir M.E.Bossi Herojinė pjesė op. 28.

Šis renginys yra VU Kultūros centro organizuojamo ciklo „Muzikos valanda VU Šv. Jonų bažnyčioje“ dalis. Ciklo organizatoriai siekia supažindinti klausytojus su daugiau kaip 2000 metų istoriją turinčiu Muzikos instrumentų karaliumi, didžiausiais Lietuvos vargonais, atskleisti šio instrumento grožį ir itin plačias galimybes bei siūlo pasižiūrėti nemokamą video ekskursiją po VU Šv. Jonų bažnyčios vargonus: http://www.vargonininkai.lt.

 

Bilietai parduodami prieš koncertą renginio vietoje. Bilieto kaina – 15 Lt; moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams su pažymėjimais – 10 Lt.

Komentarai