MUZIKOS PASLAPTYS su Austėja Lukaite ir Gražina Zalatoriene

Publikuota: 2019-04-19 Autorius:
MUZIKOS PASLAPTYS su Austėja Lukaite ir Gražina Zalatoriene

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje balandžio 19 dieną lankėsi Austėja Lukaitė ir Gražina Zalatorienė. Mus pasiekė įspūdžiai iš mokyklos:

Didįjį penktadienį Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko netradicinės pamokos - kultūros paso renginiai "Muzikos paslaptys". Jas vedė jauna menininkė, talentinga dainininkė ir aktorė, televizijos projektų dalyvė Austėja Lukaitė ir pianistė, Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos dėstytoja Gražina Zalatorienė. Jos supažindino mokinius su įvairių muzikos žanrų atlikimo subtilybėmis, sužavėjo šiltu betarpišku bendravimu, kuris nepaliko abejingų net skeptikų. Ypač jautrus buvo finalinis J. Naujalio ir Maironio dainos "Lietuva brangi" atlikimas, kai kartu dainavo ir mūsų gimnazistai... Netradicines pamokas organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vilma Grigienė ir Edita Baltuškienė

Girdėjau viršuje visą pamoką dievišką muziką! - pamokas kitiems moksleiviams vedusi džiaugėsi ir apgailestavo negirdėjusi salėje kita mokyklos mokytoja.

Susiję nariai

Austėja Lukaitė

Austėja Lukaitė

Dainininkė, aktorė

Gražina Zalatorienė

Gražina Zalatorienė

Lietivos muzikos ir teatro akademijos koncertmeisterė

Komentarai