Muzikos svetainėje viešės smuikininkas Artiomas Šiškovas

Publikuota: 2019-11-11 Autorius: Mb.info
Muzikos svetainėje viešės smuikininkas Artiomas Šiškovas

16 tarptautinių konkursų laureatas smuikininkas Artiomas Šiškovas (ARTIOM SHISHKOV, Baltarusija) kaip solistas su orkestru debiutavo būdamas aštuonerių. Tąsyk jis griežė Baltarusijos valstybinėje filharmonijoje. Šiandien tarp sėkmingiausių savo laimėjimų smuikininkas vardija apdovanojimus tarptautiniuose Karalienės Elžbietos (Belgija) ir Johanneso Brahmso (Austrija) konkursuose.

Smuikininko talentas yra įvertintas Vladimiro Spivakovo, „Naujų vardų“, „Rusijos scenos menų“ fondų apdovanojimais. Taip pat jis pelnė Baltarusijos Respublikos Prezidento įsteigto Specialaus fondo prizą.

A. Šiškovas koncertuoja kaip solistas ir kamerinių ansamblių narys, derindamas savo intensyvų koncertinį gyvenimą su dėstymu ir meistriškumo pamokų vedimu. Taip pat jis yra „Lipkindo kvarteto“ pirmasis smuikas.

Smuikininkas yra koncertavęs su tokiais orkestrais kaip Valonijos karališkasis kamerinis orkestras, Belgijos nacionalinis simfoninis orkestras, Rusijos nacionalinis filharmonijos orkestras, Lenkijos nacionalinis simfoninis orkestras, Baltarusijos ir kt. orkestrais bei bendradarbiavo su žymiais dirigentais, tarp kurių ir Lietuvos publikai žinomi vardai – Vladimiras Spivakovas, Konstantinas Orbelianas ir kt.

2018 m. A. Šiškovas įrašė J. S. Bacho kūrinių solo smuikui albumą, išleistą „Backlash Music“ kompanijos.

Renginys įvyks šiandien, 2019 m. lapkričio 11 d. (pirmadienį) 19 val. MUZIKOS SVETAINĖJE (Gedimino pr. 32-2)
Programoje kūriniai smuikui solo. Vakarą veda prof. Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

 

Komentarai