Onegino puota Verkių dvare

Publikuota: 2015-05-13 Autorius: MB inf.
Onegino puota Verkių dvare

Baltijos kamerinis operos teatras kviečia pažaisti operą – drauge prisiminti tolimus laikus ir garsaus rusų poeto Aleksandro Puškino dramos motyvais sukurtose Piotro Čaikovskio operos scenose aktyviai dalyvauti.

Gegužės 24 dieną Verkių dvaro sodyboje rengiamas pokylis grąžins mus į XIX amžių. Siužeto linija – nesenstanti ir nepavaldi laikui, o pagrindinė mintis yra bene visais laikais pati įdomiausia ir tragiškiausia tema – nelaiminga, arba laiku nepastebėta meilė.

Į Onegino rengiamą pokylį ketina atvykti šeimininko mylimoji Tatjana su savo vyru kunigaikščiu Greminu. Nors ir nepamiršęs nuoskaudų, Vladimiras Lenskis, lydimas Olgos taip pat bus Verkiuose. Prancūziško etiketo paisyti kvies pats ponas Trikė, o pokylio tvarką užtikrins Auklė su ponia Larina.

Skimbčiojant taurėms ir grojant specialiai šiam vakarui suburtam orkestrui, svečiai galės gyvai išgirsti pokylio šeimininko ir jo svečių prisiminimus pagal specialiai jiems sukurtą P. Čaikovskio muziką.  

Aprangos kodas: Vakarinė apranga / black tie.

Data: Gegužės 24 d.

Pokylio vieta: Verkių dvaro sodyba.

Prisiminimus sudarys 6 dalys po 20 minučių. Visi pasakojimai rusų kalba.

Muziką prižiūrės dirigentas Egidijus Miknius. Pasakojimų tvarką režisuos Rūta Butkus. Prisiminimais dalinsis Jonas Sakalauskas (Oneginas), Dovilė Kazonaitė (Tatjana), Vaidas Bartušas (Trikė); Andrius Bartkus (Lenskis), Fausta Savickaitė (Auklė), Joana Stanelytė (Olga), Inesa Linaburgytė (Larina), Pavels Trafimiks (Greminas).

Pokylio metu bus renkamos lėšos – svečiai kviečiami prisidėti prie jaunųjų operos solistų tolimesnės integracijos į Lietuvos operinę kultūrą.

Komentarai