Pianistas Aleksandras Isakovas viešės Vilniuje

Publikuota: 2020-08-18 Autorius: Mb.info
Pianistas Aleksandras Isakovas viešės Vilniuje

Vienintelis žymaus klasikos virtuozo koncertas Vilniuje, rugsėjo 12-ąją, White Piano Hall. 

Norėtume nudžiuginti visus magiškosios, ypatingai aukšto atlikimo meistriškumo reikalaujančios muzikos gerbėjus – nepaisant visų dabartinių išbandymų renginių veikloje, rugsėjo 12-ąją, jaukiausioje kamerinėje Vilniaus senamiesčio salėje „White Piano Hall“ (Kėdainių g. 8), įvyks solinis, išskirtinis vieno įdomiausių vargonų Meistrų, pasaulinio garso pianisto – Aleksandro Isakovo – koncertas!

Maestro koncertai suplanuoti metams į priekį, geriausios koncertinės salės ir iškiliausi soborai nuolat varžosi dėl garbės pakviesti koncertuoti Maestro Aleksandrą Isakovą!

Visame pasaulyje garsi australų roko grupė АC/DC pusantrų metų laukė galimybės pasirodyti scenoje kartu su Aleksandru Isakovu. Tai vis dėlto įvyko 2020 metų kovą, viename iš Sidnėjaus soborų organizuotame koncerte! Kartu su Maestro žymi grupė atliko M. Musorgskio „Parodos paveikslėlius“ ir keletą savo dainų, papuoštų nuostabaus vargonų skambėjimo!

Beieškodamas gyvenimo harmonijos, savo įkvėpimo šaltiniu Maestro Aleksandras Isakovas, kaip vieną iš savo gyvenamųjų vietų, pasirinko Lietuvą, kurią jis laiko vieną nuostabiausių mūsų planetos puošmenų!

Genialusis muzikantas yra dar ir nepakartojamas, vienas iš nedaugelio senovinių vargonų restauravimo meistras! Ir, išreikšdamas savo susižavėjimą Lietuva, jis restauravo didelį skaičių vargonų Lietuvos miestuose ir miesteliuose! Už tą didžiulį indėlį 1999 metais, tuometinis Lietuvos Prezidentas Valdas Adamkus susižavėjas Maestro sielos kilnumu, nesavanaudiškumu bei didžiuoju talentu, išimties tvarka suteikė Aleksandrui Isakovui Lietuvos pilietybę!

Dabar Aleksandras Isakovas yra slaptoje vietoje, netoli nuo Vilniaus, moterų vienuolyne. Jis ruošiasi žymiajam klasikinės muzikos koncertui, kuris, kaip minėjome, įvyks rugsėjo 12-ąją. Tai atsitiks vieną saulėtą ir visiems iš tiesų laimingą šeštadienį, 18 val., Vilniaus White Piano Hall salėje! Šiuo metu pas Maestro gali patekti tik pats Lietuvos Prezidentas, vienuolyno, kuriame jis šiuo metu yra, abatė ir kelios jo gerbėjos, kurių buvimas yra būtinas Maestro kūrybiniam tonusui palaikyti!

Koncertinėje programoje skambės I. S. Bacho Fuga, tris stulbinančio grožio sonatos: Liudviko Van Bethoveno „Mėnulio sonata", 62-oji J. Gaidno sonata ir F. Šopeno sonata Nr. 3 (ir tai paskutinis šio iškylaus praeities kompozitoriaus ir pianisto kūrinys)!

 

Komentarai