Šilutės miesto šventė šeštadienį kviečia pasinerti į šurmuliuojančią muzikos bei meno upę

Publikuota: 2014-05-30 Autorius: MB inf.
Šilutės miesto šventė šeštadienį kviečia pasinerti į šurmuliuojančią muzikos bei meno upę

Jau šį šeštadienį, gegužės 31 dieną, nuo vidurdienio iki vėlaus vakaro, visi Šilutės miesto gyventojai ir sveičiai bus kviečiame stebėti ir aktyviai dalyvauti šventinuose miesto renginiuose.  

Šiemet išskirtiniu šventės akcentu taps palei Šyšos upę išsidėsčiusios įvairios atraktyvios meno erdvės, kurios kartu su šventės dalyviais ir žiūrovais sukurs šurmuliuojančią muzikos bei meno upę. Programoje gausybė netikėtų ir įstabių reginių, skirtų visai šeimai.

Nuo 12 val., prie H. Šojaus dvaro, visi norintys turės unikalią galimybę tapti vieno didžiulio piešinio bendraautoriais ir visi kartu ant drobės piešti tema „Kitokia upė”.

Nuo lietuvių liaudies dainų ir klasikinės muzikos skambesio, iki šiuolaikiškos muzikos ritmų ir dainuojamosios poezijos - visi, neabejingi muzikos garsams, išgirs sau mielą melodiją.  

Prie kultūros ir pramogų centro nuo 17 val.  vyks Yamahos muzikos mokyklos atlikėjų koncertas, skirtas Yamahos muzikos mokyklų Lietuvoje 20-mečiui.

Nuo 16.30 pasirodys dainų šventės kolektyvai. Čia pasirodys 10 Šilutės rajono  kolektyvų.

Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje nuo 17 val. prasidės dainuojamosios poezijos valanda „Su daina į jūsų širdis“. Koncertą organizuoja ir dalyvauja klubas „Muzikos paletė“.

Vakarinėje programos dalyje nuo 20 val. Didžiojoje scenoje išgirsite Klaipėdos džiazo orkestrą.

Nuo tradicinių amatų ir senovinių automobilių ekspozicijos „SENAS KIBIRAS‘‘  iki teatralizuotų pasirodymų ir šiuolaikinio meno instaliacijų – visa tai ir daug kitų reginių ir atrakcijų lauks visų šventės svečių.

Dar vienas netikėtas šventės akcentas - Šyšos upėje, prie H. Šojaus dvaro įsikurs scena ant vandens. Čia visus linksmintis kvies jaunieji Šilutės miesto ir Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijos džiazo ansamblio atlikėjai, vyks perkusijų pamoka,  kurią ves muzikos mokytojas, ne vieno Klaipėdos jaunimo muzikos kolektyvų vadovas Linas Švirinas. Čia taip pat vyks ir šokių pamokėlės, o vakare jūsų lauks linksmas grupės „Liūdni slibinai“  koncertas.
Be scenos Šyšos upėje, ramią jos tėkmę pagyvins ir netradicinė fotografijų paroda and vandens.

Didžiojoje scenoje vakarinėje programoje lauks nuotaikingi šokių ir muzikos pasirodymai, o šventinę programą vainikuos grupės „Biplan“  koncertas bei įspūdingas pirotechnikos ir ugnies fontanų šou.

 

Komentarai