SVEIKI SULAUKĘ NAUJŲJŲ METŲ

Publikuota: 2023-12-31 Autorius: Audronė ŽIGAITYTĖ
SVEIKI SULAUKĘ NAUJŲJŲ METŲ

Štai ir vėl metų ratas apsisuko ir už slenksčio 2024 metai. Gyvename ypatingu laiku. Karai, pandemijos, krizės... Kaip niekad anksčiau privalome džiaugtis kiekviena diena ir vienas kitu. Kol dar esame, kol dar galime ir norime dirbti, kol dar šalia turime brangiausius žmones, artimuosius, kolegas... publiką...

Tradiciškai paskutines dienas praleidau skaičiuodama, kiek pavyko nuveikti - ataskaitų pateikimo metas.
Dalinuosi keliais skaičiais, kurie mane labai pradžiugino, nes šiais metais netikėjau, kad pavyks tiek padaryti.
Pavyko, nes Jūs buvote šalia!

97 LMS nariai aktyviai įsijungė į veiklas: scenoje, MUZIKOS BARUOSE, www.muzikusajunga.lt;
Surengėme 136 renginius, tarp kurių Birštono vasaros menų akademijos koncertai BIRŠTONO VASAROS MUZIKA, DIDŽIOJI MUZIKŲ ŠVENTĖ LDK Valdovų rūmuose, Rimvydo ŽIGAIČIO 90-mečiui skirti renginiai Vilniuje ir Kazlų Rūdoje... Mūsų edukacinės programos KULTŪROS PASAS renginius aplankė 1354 moksleiviai.

Visos mūsų veiklos atsispindi svetainėje www.muzikusajunga.lt

Nors ir užtruko scenos įrengimo darbai, po truputį gausėja renginių ir MUZIKOS SVETAINĖJE. Tikiuosi, netrukus galėsiu supažindinti su mūsų miniatiūrinio teatriuko galimybėmis. Oficialų MEDIJŲ OPEROS TEATRO atidarymą planuojame balandyje.

Išleidome 3 MUZIKOS BARŲ numerius, išlaikydami leidinio apimtis - vietoje 64 puslapių žurnalo 6 kartus per metus, gavote 3 žurnalus po 128 puslapius.

MUZIKOS BARUOSE pristatėme 33 kūrybinius LMS narių portretus, veiklas atspindinčius straipsnius.

Nepaprastai dėkinga visiems už palaikymą, dalyvavimą, patarimus ir tiesiog buvimą kartu.

Atskira padėka mūsų Tarybos nariams, aktyviai įsijungusiems ir talkinusiems tiek rengiant šventes, tiek ir sprendžiant problemas. Šie metai parodė, kad tikrai galime padaryti viską, ką norime net ir be valdžios dėmesio ar mūsų veikloms būtino finansavimo. Svarbiausia - esame kartu ir turime savo namus Gedimino pr. 32-2, kuriuose įsikūrė MUZIKOS SVETAINĖ, kuriasi MEDIJŲ OPEROS TEATRAS ir netgi MUZIKOS BARAS!!!

Tikiu, netrukus visi patys viską pamatysite ir kils daugybė minčių kaip visų mūsų namais pasinaudoti, kaip juos apgyvendinti ir kaip jų jaukumu pasidalinti su publika.

Žinoma, negalėtume daugybės idėjų įgyvendinti be rėmėjų pagalbos. O tarp jų ne tik oficialios projektus remiančios struktūros, bet ir ilgametis mūsų rėmėjas Sauliaus Karoso Labdaros ir paramos fondas, jau turime pavienių rėmėjų būrį, veiklas remiančias savivaldybes, merus, kultūros centrus, muzikos ir menų mokyklas... Ačiū, kad esate, kad su mumis...

Tad dabar linkiu ramių, taikių, laimingų, kūrybingų, sveikatos metų!
Su NAUJAISIAIS, mielieji, Jus ir Jūsų artimuosius! Būkite ir likite drauge!

JŪSŲ
Audronė Žigaitytė-Nekrošienė

Komentarai