Tarptautinio Rimvydo Žigaičio vaikų ir jaunimo kamerinės muzikos konkurso laureatų koncertas
Lietuvos muzikų sąjunga ir Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla birželio 3 dieną kviečia į Tarptautinio Rimvydo Žigaičio vaikų ir jaunimo kamerinės muzikos konkurso laureatų koncertą, kuriame susitiks skirtingų Lietuvos muzikos mokyklų, meno gimnazijų ir konservatorijų moksleiviai.
Koncerto programoje skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai – nuo subtilių kamerinės muzikos miniatiūrų ir lietuvių liaudies dainų interpretacijų iki virtuozinių pjesių bei jaunatviško muzikinio polėkio kupinų opusų. Ypatingą vietą programoje užima kompozitoriaus Rimvydo Žigaičio muzika, simboliškai jungianti konkurso idėją, tradiciją ir jaunųjų atlikėjų kūrybinį augimą.
Koncerto scenoje pasirodys jaunieji atlikėjai Benas Balsys, Pijus Šakalys, Atėnė Laurusevičiūtė, Ridas Jachimavičius, Ieva Butėnaitė, Tauras Jazukevičius, Jokūbas Mikšta, Elzė Norkutė, Lukrecija Šiaulytė, Smiltė Petrošiūtė, Emilija Minelgaitė, Marija Bavikinaitė, Marija Žūkaitė, Miglė Stankevičiūtė ir Fausta Valinskytė.
Jauniesiems muzikams talkins koncertmeisteriai Dominykas Šimonis, Laura Katinienė, Kristina Jeganian, Aušra Kuprevičiūtė, Dalia Jatautaitė, Beata Andriuškevičienė, Augustas Navickas ir Goda Stanionytė.
Svarbi šio muzikinio vakaro dalis – pedagogai, lydintys jaunuosius talentus jų meninio augimo kelyje: Gintautas Puskunigis, Lukas Katinas, Justina Tomkutė-Petraitienė, Iveta Majauskienė, Diana Galdikienė, Valda Puskunigienė, Rita Preikšaitė, Irena Zelenkauskaitė-Brazauskienė, Helle Raaliste, Asta Krištaponienė, Birutė Pavalkienė ir Laima Rotomskienė.
Laureatų koncertas – tai ne tik konkurso baigiamasis akordas, bet ir gyvas muzikavimo džiaugsmo, kūrybinio bendravimo bei jaunatviškos meninės energijos vakaras. Koncertą pratęs ypatinga dovana visiems renginio dalyviams – medijų operos „ČIURLIONIO ERDVĖS“ peržiūra.
Daugiau informacijos
https://www.muzikusajunga.lt/renginys/vii-tarptautinio-rimvydo-zigaicio-konkurso-laureatu-koncertas