Varšuvoje tryliktą kartą vyks miesto festivalis „Orange"

Publikuota: 2020-02-26 Autorius: Rūta Giniūnaitė
"Orange" festivalis

Birželio 5-6 dienomis kaimyninėje Lenkijoje tryliktą kartą vyks muzikos festivalis „Orange“. Varšuvos Służewiec žirgų lenktynių trasoje vykstantis miesto festivalis jau paskelbė didžiuosius vardus. Šiemet programos sudarytojai siūlo pasirodymus kiekvieno melomano skoniui – nuo madingų repo vardų iki lotynų muzikos žvaigždės. Trumpai apžvelkime, ką matysime birželio pradžioje „Orange“ muzikos šventėje.

Camila Cabello

Nuo tada, kai buvo išleistas debiutinis albumas „Camila“ (2018), iš Kubos kilus dainininkė staigiai šovė į viršų. Karjerą pradėjusi kaip merginų grupės „Fifth Harmony“ narė, su savo albumu neseniai pateko į „Billboard 200“ sąrašo viršūnę. Įspūdingos sėkmės sulaukusi  daina „Havana“, 80-tyje šalių užkariavo pirmąją vietą ir tapo daugiausia kartų perklausyta moters sukurta daina istorijoje. Kitas sėkmingas hitas „Señorita“, įrašyta kartu su mylimuoju Shawnu Mendesu, jau viršijo milijardą perklausų „Spotify“ platformoje. 2018 m. pabaigoje C. Cabello gavo pirmąsias „Grammy“ ir „BRIT“ nominacijas, o netrukus laimėjo ir „Video Music Awards“ ir „American Music Awards“ statulėles. Camila yra viena iš dviejų pagrindinių birželio 5-tosios atlikėjų. Tai pirmoji jos viešnagė Lenkijoje.

CAMILA CABELLO

Tyler, The Creator

Viena spalvingiausių ir talentingiausių šiuolaikinės hiphopo muzikos figūrų. Ilgus metus jis buvo neoficialus hiphopo kolektyvo „Odd Future“ lyderis ir vienas įkūrėjų. Jo solo debiutas „Bastard“ išleistas 2009-taisiais, kai Tyleriui buvo vos aštuoniolika. Jo talentas ir muzikinės žinios itin vertinamos – pats jis pasakojo, kad bet tris valandas per dieną skiria naujos ir senos muzikos ieškojimui. Jis pats kuria visas savo dainas ir muzikinius vaizdo įrašus, kurie tapo meno kūriniais. Jo pagrindiniai pirmieji keturi albumai – „Goblin“, „Wolf“, „Cherry Bomb“ ir „Flower Boy“ pateko į „Billboard“ geriausių albumų penketukus, o pernai išleistas „Igor“ buvo pirmasis albumas Tylerio karjeroje, atsidūręs pirmoje „Billboard 200“ sąrašo vietoje. Jam padėjo tokie vardai kaip Kanye Westas, Playboi Carti, Pharrell Williams, Solange, CeeLo Green ir kiti. Tyler, The Creator yra antrasis birželio 5-tosios vardas „Orange” festivalyje.

TYLER, THE CREATOR

„BROCKHAMPTON“

Šis smagus amerikiečių kolektyvas yra viena svarbiausių ir aktyviausių pastarųjų metų hiphopo grupių. Judėjimą sudaro daugybė žmonių: reperiai, vokalistai, prodiuseriai ir grafikos dizaineriai. Nors grupėje tik vyrai, negalima paneigti jos įvairovės. Nariai – skirtingų odos spalvų ir seksualinių pažiūrų vaikinai. Toks laisvės pojūtis įkvepia „BROCKHAMPTON“ dainas. Veiklą jie pradėjo 2015-taisiais, tačiau spėjo išleisti net 5 albumus. Po „Saturation“ trilogijos, praėjusių metų albumas „Iridescence“ debiutavo 1 numeriu JAV „Billboard 200“ sąraše, o rugpjūtį išleistas kūrinys „Ginger“ užėmė trečiąją vietą JAV. Grupė į festivalio sceną lips birželio 6 d.

BROCKHAMPTON

„5 Seconds of Summer“

Australų ketveriukė šiuo metu yra viena laukiamiausių grupių Lenkijoje, turinti didžiulę fanų bazę visame pasaulyje. Grupė buvo suformuota 2011 m. mokyklos draugų Luko Hemmingso, Michaelio Cliffordo ir Calumo Hudo iniciatyva. Tais pačiais metais prie grupės prisijungė ir būgnininkas Ashtonas Irwinas. Nors jie neturėjo jokios reklamos, išskyrus sklaidą socialiniuose tinkluose, jų pirmasis nepilnametražis albumas „Unplugged“ pasiekė 3 vietą Australijos „iTunes“ sąraše ir greitai pelnė šlovę užsienyje. 2013 m. ir 2014 m. jie apšildė tarptautinį britų fenomeną „One Direction“, taip užkariaudami Amerikos ir Europos gerbėjų širdis. Kitas jų albumas „She Looks So Perfect“ debiutavo 2 numeriu JAV „Billboard 200“ sąraše. Kol kas grupė yra išleidusi 3 albumus – paskutinis, pavadintas „Youngblood“, buvo išleistas 2018-taisiais ir sulaukė itin teigiamų įvertinimų. Nepamirškime ir sėkmingos titulinės dainos. „5 Seconds of Summer“ festivalyje pasirodys birželio 5 d.

5SOS

Young Thug

Amerikiečių reperis ir dainininkas per kelerius metus spėjo įsitvirtinti pasaulinėje hiphopo scenoje. Young Thug išgarsėjo 2014-taisiais, kai singlas „Stoner“ pateko į 50 geriausių dainų „Billboard Hot 100“ sąrašą. Tais pačiais metais jis bendradarbiavo su tokiais reperiais kaip T.I ar Tyga. 2017 m. jo populiarumas išaugo dėl vokalo kitos festivalio viešnios Camilos Cabello hite „Havana“. Kas žino, gal į sceną birželį jie lips kartus?

Rugpjūtį išleistas debiutinis albumas „So Much Fun“, kurį padėjo įrašyti Travisas Scottas, „Future“, Machine Gun Kelly, Lil Uzi Vert, J. Cole ir kiti šiuolaikinio repo dievukai, debiutavo pirmoje vietoje JAV. Young Thug „Orange“ festivalyje pagal hiphopo ritmus mus šokdins birželio 5-tąją.

YOUNG THUG

Daugiau informacijos apie festivalį: https://orangewarsawfestival.pl/en

Susiję video galerijos

ORANGE

Komentarai