„DAGILĖLIS“ pelnė I vietą konkurse „SILVER BELLS“

Publikuota: 2019-01-14 Autorius: Mb.info
„DAGILĖLIS“ pelnė I vietą konkurse „SILVER BELLS“

Berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (meno vadovas ir dirigentas Remigijus Adomaitis, koncertmeisterė Daiva Šulcaitė) XIII tarptautiniame muzikos festivalyje-konkurse „Silver Bells“ Latvijoje pelnė I vietą ir buvo pripažintas geriausiu berniukų chorų kategorijoje!

„Dagilėlis“ jau penkioliktą kartą įvairiuose Lietuvos ir tarptautinių chorų konkursuose pelno pirmąją vietą.

Šį kartą konkursas vyko Latvijoje Daugpilio Vienybės namų koncertų salėje.

Konkurso metu „Dagilėlio“ choristai jautėsi ypač gerai – pastarųjų metų koncertai ir publikos simpatijos leido jiems tikėti savo jėgomis. Pasirodymui prasidedant salėje tvyrojo absoliuti tyla. Ją išsklaidė krištoliniai berniukų ir solidūs „Dagilėlio“ jaunuolių balsai. Choristų veiduose atsispindėjo visiškas pasitikėjimas ir ryžtas. Kiekvienas choro vadovo Remigijaus Adomaičio mostas vis labiau ir labiau skandino „Dagilėlius“ muzikos vaizdiniuose ir emocijose, kurioms papildomų atspalvių ir subtilaus grožio suteikė talentingoji koncertmeisterė pianistė Daiva Šulcaitė.

Chorą vertino penki komisijos nariai iš skirtingų šalių. Tad pripažinimas absoliučiai geriausiu nepaprastai visus nudžiugino. Argi galima nesidžiaugti I vietos laimėjimu dalyvaujant tokio aukšto meninio lygio chorų konkurse! Juk dalyvavo net 46 kolektyvai, kuriuose dainavo virš 2000 dainininkų.

Nuotraukų autorius Romas Bieliauskas | 2019-01-11a

Susiję nuotraukų galerijos

Susiję nariai

Remigijus Adomaitis

Remigijus Adomaitis

Choro dirigentas, berniukų ir jaunuolių choro "Dagilėlis" vyr.dirigentas ir meno vadovas

Komentarai