Gyvuok, Ukraina!

Publikuota: 2022-03-01 Autorius: Mb.info
Gyvuok, Ukraina!

Vilniaus universiteto vargonininkai Dr. Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė ir Dr. Vidas Pinkevičius palaikydami Ukrainą ir jos žmones jų kovose už laisvę skleidžia žinią apie Ukrainos muziką vargonuodami ukrainiečių himną, liaudies dainas ir kitus kūrinius ir platina juos YouTube platformoje bei socialiniuose tinkluose.

"Ukrainiečiai šiuo metu kovoja ne tik už savo, bet ir už visos Europos laisvę, todėl jiems yra labai svarbus visokeriopas palaikymas ir finansinė, humanitarinė ir karinė pagalba", - sako A. Motūzaitė-Pinkevičienė.

"Mes turime didelį tarpautinį vargonininkų ir vargonų muzikos mylėtojų tinklą visame pasaulyje, todėl jaučiame pareigą skleisti žinią apie Ukrainą. Iš didžiulio kiekio žinučių, komentarų ir laiškų jaučiame, kad tarp geros valios žmonių palaikymas Ukrainai ir jos žmonėms tikrai stipriai auga, o pasibaisėjimas agresoriaus vykdomais karo nusikaltimais didėja ne dienomis, o valandomis," - sako V. Pinkevičius.

Pinkevičiai savo asmeniniu pavyzdžiu visą muzikų bendruomenę kviečia palaikyti Ukrainą visomis įmanomomis priemonėmis ir tiki, kad susivienijus pasauliui gėris nugalės blogį.

https://www.youtube.com/watch?v=LXqZre9BgEA

https://www.youtube.com/watch?v=8evBnmxIhP4

 

Susiję nariai

Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė

Aušra Motūzaitė-Pinkevičienė

Vargonų koncertai, edukacija, vargonų demonstracijos

Vidas Pinkevičius

Vidas Pinkevičius

Vilniaus universiteto vargonininkas

Komentarai