Lietuvos muzikų sąjungos ataskaitinė rinkimų konferencija

Publikuota: 2022-03-25 Autorius: LMS ADMINISTRACIJA
Lietuvos muzikų sąjungos ataskaitinė rinkimų konferencija

LMS tarybos sprendimu 2022 m. balandžio 23 dieną Lietuvos muzikų sąjungos būstinėje (Gedimino pr. 32-2) vyks Lietuvos muzikų sąjungos metinė ataskaitinė rinkimų konferencija. Pradžia 9.30 val. Nesusirinkus dalyvių kvorumui, 10.30 val. vyks Pakartotinė konferencija.

Dalyviai registruojami nuo 8.30 val.

Darbotvarkė
1. LMS prezidentės ataskaita
2. Revizijos komisijos ataskaita
3. Pasisakymai ir diskusijos
4. LMS tarybos, prezidento ir revizijos komisijos rinkimai
5. LMS pažymėjimų įteikimas naujiems nariams
6. Išrinktojo LMS prezidento sveikinimo žodis

Nuo kovo 25 dienos iki balandžio 11 dienos priimamos nustatytos formos paraiškos kandidatuoti į prezidento, LMS tarybos ir Revizijos komisijos narius. Paraiškos formas visi LMS nariai gauna su naujienlaiškiu, galima jas atsisiųsti www.muzikusajunga.lt rubrikoje „Dokumentai“, arba užsisakyti elektroniniu paštu info@muzikusajunga.lt

Paraiškos pateikiamos iki balandžio 11 dienos 24 val. el. p. adresu info@muzikusajunga.lt

Daugiau informacijos apie rinkimus LIETUVOS MUZIKŲ SĄJUNGOS VALDYMO ORGANŲ 2022 METŲ RINKIMUS REGLAMENTE https://www.muzikusajunga.lt/naujiena/lietuvos-muziku-sajungos-valdymo-organu-2022-metu-rinkimu-reglamentas

Informacija NESUMOKĖJUSIEMS NARIO MOKESČIO:

Nario mokestį už praėjusius ir (arba) 2022 metus prašom sumokėti iki konferencijos (balandžio 20 d.). Mokėti galima ir internetu.
Rekvizitai:
Lietuvos muzikų sąjunga, kodas 190749274,
Sąskaita LT51 7300 0100 0245 0037
bankas „Swedbank“ AB, banko kodas 73000.

Primename, kad dalyvavimas konferencijoje yra kiekvieno LMS nario pareiga.
LMS narys turi teisę perleisti savo balsavimo teisę kitam LMS nariui Balsavimo teisės perleidimo sutartimi, kurios formą patvirtina LMS Taryba. Tokią sutartį LMS narys privalo pateikti LMS administracijai iki Konferencijos pradžios, kol vyksta Konferencijos dalyvių registracija.

Pasikeitus išorės aplinkybėms renginys gali būti perkeltas. Iš anksto atsiprašome už nepatogumus ir įsipareigojame apie visus pasikeitimus pranešti naujienlaiškiu ir LMS svetainėje rubrikose "Naujienos" ir "Renginiai"

Lietuvos muzikų sąjungos administracija

Komentarai