Naujienos

LNOBT pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kinijos teatrų tinklu

LNOBT pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kinijos teatrų tinklu

2016-06-14, Beata Baublinskienė

Birželio 14 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pasirašyta strateginio bendradarbiavimo sutartis tarp LNOBT ir Kinijos teatrų tinklo „CPAA Theatres“. Ši sutartis, įtraukianti LNOBT į Tarptautinę „Šilko kelio“ teatrų lygą, įgalins didelio masto bendrų projektų kūrimą, didins meninę kultūrinių mainų kokybę. Sutartį pasirašė LNOBT generalinis direktorius Gintautas Kėvišas ir „CPAA Theatres“ tinklo generalinis direktorius Zhang Shuxin.

„Kultūros naktis“ kvies į daugiau nei šimtą renginių

„Kultūros naktis“ kvies į daugiau nei šimtą renginių

2016-06-07, MB inf.

„Kultūros naktis“ visus Vilniaus miesto gyventojus ir svečius nemiegoti pakvies jau birželio 17 d. nuo 18:00 iki 02:00 val. nakties. Visi festivalio renginiai yra nemokami!

Lietuvos kultūros taryba kviečia į forumą

Lietuvos kultūros taryba kviečia į forumą

2016-05-31, MB inf.

Lietuvos kultūros taryba kultūros ir meno kūrėjus bei organizacijų atstovus kviečia į birželio 6 d. 14 val. Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje rengiamą forumą, skirtą aptarti kultūros laukui aktualius klausimus.

„Kaunas Jazz 2016“  UNESCO Tarptautinę džiazo dieną paminės nemokamų renginių gausa

„Kaunas Jazz 2016“ UNESCO Tarptautinę džiazo dieną paminės nemokamų renginių gausa

2016-04-22, MB inf.

Lietuvoje didžiausias džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2016“ šiais metais dedikuotas UNESCO Tarptautinei džiazo dienai. Šia proga balandžio 30-ąją išskirtiniais koncertais bei netradiciniais renginiais festivalio organizatoriai nusprendė pamaloninti savo gerbėjus ne tik Kaune, bet ir Palangoje bei Jurbarke.

LNOBT baletas sužibės imperatoriškuoju spindesiu

LNOBT baletas sužibės imperatoriškuoju spindesiu

2016-04-21, Beata Baublinskienė

Sergejui Larinui atminti...

Sergejui Larinui atminti...

2016-04-15, Beata Baublinskienė

Balandžio 16 d. Giuseppe’s Verdi „Don Karlo“ spektaklis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre skiriamas tenoro Sergejaus Larino (1956–2008) jubiliejui.

Sandra Janušaitė ir Almas Švilpa sugrįžta

Sandra Janušaitė ir Almas Švilpa sugrįžta

2016-04-13, MB inf.

LNOBT „Skrajojantis olandas“ – reta proga išgirsti Sandrą Janušaitę. Richardo Wagnerio „Skrajojantis olandas“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kaskart į Lietuvą sugrąžina ryškius svetur dainuojančius operos solistus – sopraną Sandrą Janušaitę ir bosą-baritoną Almą Švilpą. Balandžio 14 d. jiedu dainuos pagrindines šios operos partijas – Skrajojančiojo olando ir jo mylimosios Zentos. Taip pat šiame spektaklyje pirmą kartą publika išvys Eriko vaidmenį atliekantį latvių tenorą Andrį Ludvigą. Kiti solitai – Egidijus Dauskurdis, Rafailas Karpis, Laima Jonutytė. Diriguos Robertas Šervenikas.

II VILNIAUS VELYKŲ FESTIVALIS

II VILNIAUS VELYKŲ FESTIVALIS

2016-02-27, MB inf.

Tarptautinė programa “Kultūrų dialogas“, II VILNIAUS VELYKŲ FESTIVALIS. Balandžio 19 ir 23 dienomis Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje ir PIANO.LT salėje