Viskas prasidėjo Čiurlionio mokykloje... Pokalbis su profesore Silvija Sondeckiene
Silvija Narūnaitė-Sondeckienė – viena pirmųjų M. K. Čiurlionio mokyklos absolvenčių. Mokyklos duris ji pravėrė 1949 m., ją baigė 1960 m. Vienuolika metų – ilgas laiko tarpas, bet ir metai metams nelygūs. Žmogus semiasi patirties, kaupia žinias ir įspūdžius, bręsta; jis keičiasi. Tačiau viena lieka visiems laikams: jis nepamiršta savo vaikystės, jaunystės, mokyklos...